Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
4. septembra 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Rekapitulácia

V prvom polčase sa hral málo záživný futbal s minimom šancí. V 15. min mieril Zuziak nepresne rovnako ako o o päť minút hlavičkou Gajdošík. Domáci vystrelil až v 25. min,. no Vozár bol namieste. V 37. min Rusznák vyrazil Slávikovu strelu na roh, po ktorom poslal loptu Kotlár do brvna vlastnej brány. Po prestávke začali domáci útočnejšie, no nepresadili sa.

Potom sa až do 80. min hralo medzi šestnástkami, kedy po rohu zakročil úspešne Vozár. V 90. min Gajdošík trafil brvno a o niekoľko sekúnd Zuziak opakovanou strelou prestrelil Rusznáka – 0:1.

ŠAĽA: Rusznák – Nagy, Hanzel, Blaho, Mpofu, Hlavna, Body, Hučko (59. Pecho), Kotlár, Chrulenko (81. Hudák), Kochan (71. Lovska)

MŠK: Vozár – Ofotsu, M.Zavadzan, Častulín / C /, Vala – Boris, Čiernik / 85. Borovička /, Gamboš – Zuziak, Gajdošík, Slávik / 71. Gáborík /

gól: Zuziak 90.´

striedačka / nenastúpili /: Baránek, J.Zavadzan, Petruš, Mravec, Bobot.