Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
20. októbra 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Rekapitulácia

Domáci chceli proti favoritovi z Považskej Bystrice hrať od začiatku vyrovnanú partiu, čo sa im veľmi nedarilo. Hostia dostávali domácu obranu pod tlak a už v 9. min. otváral skóre Slávik. V 30. min. už hostia viedli rozdielom dvoch gólov. Presadil sa Marek Gajdošík. Nitrania neskladali zbrane a ešte do polčasu chceli dvojgólový náskok zmazať, čo sa im aj podarilo zásluhou Mareka Dubeňa. Do kabín tak mužstvá odchádzali za stavu 1:2. Do druhého polčasu vstúpili domáci namotivovane, dostávali sa do šancí a odmenou im bol vyrovnávajúci gól z kopačky Kóšu v 49. min. Zápas mal aj naďalej zaujímavé tempo, ale ani jedno mužstvu už gól nestrelilo, a tak sa body spravodlivo delili.
Góly: 40. Dubeň, 49. Kóša – 9. Slávik, 30. Gajdošík.

FC: Kuciak – Kóša, Dubeň, Elexa, Vaško, Fabiš, Šimončič (81. Šoky), Guláš, Štefanec (46. Cehula), Pánsky, Fábry (62. Sabo).

POV. BYSTRICA: Vozár (46. Bobot) – Vala, Mravec, Častulín, Ofotsu – Boris, M. Zavadzan, Gamboš – Gajdošík, Slávik (87. Baránek), Zuziak (79. Gáborík).
zdroj:mypovazska.sme.sk