AFC Nové Mesto nad Váhom011
MŠK Považská Bystrica112

26. marca 2022 TIPOS 3. liga Západ 2021/22 90'

Nové Mesto – Pov. Bystrica 1:2 (0:1)
V 26. minúte sa po skrumáži v šestnástke najlepšie zorientoval Gamboš a otvoril skóre stretnutia. I v druhom polčase boli hráči AFC vyrovnaným súperom lídrovi súťaže. Strelecky však neuspeli Solano, Buček i Martin Šebek, a tak prišiel trest. Po zaváhaní obrany zvýšil na 0:2 Slávik. Novomešťania sa nevzdávali a po faule na Bučeka premenil pokutových kop Rapavý. I ďalšie minúty priniesli kvalitný futbal . Hráčom AFC nevyšiel ani záverečný tlak, a tak podľahli lídrovi súťaže 1:2.
Góly: 70. Rapavý (11 m) – 26. Gamboš, 67. L. Slávik. R Pati.Nagy, 150 divákov
N. Mesto: Igaz – Jambor, Múdry, Šupka, Floriš, Buček (87. Šimlovič), Živčic, M. Šebek, Rapavý, Michalička (68. L. Šebek), Solano (72. Valachovič).
Pov. Bystrica: M. Slávik – Vala, Kucharčík, Mravec, Gajdoš (34. Párkaň), Begáň (87. Častulín), Gamboš, Boris, Zuziak (72. S. Čiernik), Demjan (78. Fabuš), Slávik (90. Ľ. Mitáš).
ŽK: Buček, Rapavý, Marček – Vala, Kucharčík, Demjan.