Myjava – MŠK PB

vs
Gól
0
0
Penalta
0
0
Žltá karta
2
0
Červená karta
0
0

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasGóly
Spartak Myjava000
MŠK Považská Bystrica000

Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
15. septembra 2021 TIPOS 3. liga Západ 2021/22 90'

Rekapitulácia

Proti víťazovi vlaňajšieho ročníka začali Považania aktívne a v 4. min po Slávikovom centri S. Čiernik nedočiahol v dobrej pozícii loptu. O päť minút mali obrovský šancu domáci, keď Lopušan sklepol loptu hlavou pred bránu, ale Kuciak fantasticky vyrazil strelu T. Mareša, ktorý vzápätí poslal loptu nad. V 14. min ušiel po krídle T. Mareš, no z uhla zakončil nepresne. Na druhej strane bomba Gamboša letela nad a S. Čiernik minul v 20. min prudký center Slávika. O dve minúty najmenší a najlepší hráč hostí Boris, ktorý nielen bránil, tvoril, ale aj útočil, zakončil hlavičkou nepresne. V 27. min po Flamikovej strele sa k odrazenej lopte dostal Sivák, ale pozorná obrana MŠK ho zablokovala. Potom sa hralo v strede, nik nechcel urobiť chybu. Až v 41. min poslal center na päťku Slávik, lenže Demjan ani S. Čiernik loptu nezasiahli. Prvý polčas zakončil Mravec strelou mimo z tridsiatich metrov. Po prestávke začala lepšie Myjava a v 50. min Kuciak s námahou vyrazil gólovú strelu Martišiaka. O štyri minúty by sa domácim krvi nedorezal, keď po dlhom nákope hostí Svatík v snahe loptu odkopnúť ju zle trafil, a tá iba o kúsok minula opustenú domácu bránu. Pov. Bystrica sa zodpovedne venovala defenzíve, ale v 65. min pohrozil Kucharčík hlavičkou po rohu, ktorú kryl Koníček. V 73. min po zaváhaní domácich zadných radov striedajúci Hundák obišiel brankára, no jeho strelu smerujúcu do prázdnej brány v poslednej chvíli odkopol do bezpečia Ratica. Kuciak v 74. min spoľahlivo kryl prudký pokus L. Mareša spoza šestnástky a o minúty mali domáci najväčšiu šancu, no Ulrich po centri Raticu trestuhodne z ôsmich metrov prestrelil bránu Pov. Bystrice. Po Petrušovom rohu v 83. min Koníček vyrazil hlavičku Kucharčíka a súperi sa rozišli spravodlivou deľbou bodov.
🟨Myjava: Koníček – Silva, Flamik, L. Mareš (81. Kosík), Sivák, Lopušan (72. Pecha), Martišiak (62. Ulrich), T. Mareš (62. Ratica), Legnani, Čurik, Svatík.
🟥Pov. Bystrica: Kuciak – Vala, Kucharčík, Mravec (51. Dybala), Petruš, Gamboš, Boris, Častulín (82. Hundák), S. Čiernik (71.Bambúch), Demjan (62. Hundák), Slávik (62. Gajdošík).
🟨ŽK: Flamik, Martišiak.
Rozhodoval Pecek.
🟥Jozef Šprocha