MŠK PB – L.Rovne

vs

MŠK Považská Bystrica

10Lukáš Slávik Útok
17Mário Boris Záloha
19Marek Zuziak 3 Útok
Gól
1
1
Penalta
0
0
Žltá karta
1
1
Červená karta
0
0

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasGóly
MŠK Považská Bystrica011
ŠK LR CRYSTAL101

Časová os

Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
7. marca 2020 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Miesto

Futbalový štadión MŠK Považská Bystrica

Rekapitulácia

Hostia domácich zaskočili už v 3. min, kedy ušiel Buček a lopta tečovaná jedným z obrancom preletela ponad bezmocného gólmana Knurovského do siete. Po štvrťhodine hry ušiel Gajdošík, no z uhla trafil iba brankárovu náruč. V 17. min ďalší Gajdošíkov pokus gólom neskončil, rovnako ako pohotová strela Borisa v 23. min. Pruský Svoradov center v 26. min Gajdošík na päťke nedosiahol. Púčeko z protiútoku vystrelil vedľa a smolu mal Boris, ktorý v 31. min trafil žrď. Považskobystriania sa snažili, no do prestávky úspešní neboli. Až v 51. min po Zuziakovom centri konečne dopravil loptu do siete Gajdošík – 1:1. Po hodine hry sa nepresadil Zuziak s Gajdošíkom. V 68. min Knurovský vytlačil Liptákovu strelu nad brvno. Po zaváhaní obrany sklárov rozvlnil v 70. min Slávik iba bočnú sieť. Minútu pred koncom po centri striedajúceho Šútoríka Svorada, ktorý ešte na jeseň hral za Led. Rovne, loptu netrafil v ideálne a v posledných sekundách hosťujúci Buček druhý gól nepridal, keď jeho strele chýbala presnosť.

POV. BYSTRICA: Knurovský – Vala (67. Čiernik), Častulín, Zavadzan, Petruš – Boris, Gamboš, Svorada – Gajdošík, Slávik, Zuziak (87. Šútorík).

LED. ROVNE: Bačík – Kollár, Chmelík, Pišta (90. Hajný), Lipták, Púček (32. J. Valient), Červený, Poláček, Buček, Hložný, Vajdík.

mypovazska.sme.sk   Jozef Šprocha