7. septembra 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Miesto

Futbalový štadión MŠK Považská Bystrica

Rekapitulácia

V 5. min nik z domácich v skrumáži nedopravil loptu z päťky do brány. Gajdošík v 16. min rozvlnil iba bočnú sieť a domáci využili prevahu až v 27. min, keď po Borisovom vysunutí Slávik zakončil únik z hranice šestnástky k žrdi – 1:0. Gajdošíkova hlavička v 31. min padla na brvno a o dve minúty zakončil nedôrazne Zuziak. V 36. min sa prvýkrát do šestnástky dostali hostia, kopali štyri rohy a M. Tóthovi v tutovke odkopol na päťke loptu Ofotsu. Vala hlavičkoval v 42. min nad a v 44. min M. Zavadzan namiesto strely prihral Zuziakovi, ktorý neprestrelil obranný val. V 53. min hlavičkoval Slávik tesne vedľa a v 58. min Gajdošíkov gól neplatil pre tesný ofsajd. Slávik po dlhom úniku zakončil v 62. min nepresne a o dve minúty Čiernikovu strelu vytlačil Németh na roh. V 80. min Gáboríkovu gólovú prihrávku zmaril obranca a domáci dôležitú výhru ustrážili.

Gól: 27.Slávik.

POV. BYSTRICA: Vozár – Vala, Častulín, M.Zavadzan, Ofotsu – Čiernik (67. Borovička), Boris (83. Baránek), Gamboš – Gajdošík (74. Gáborík), Zuziak (90.Mravec), Slávik.

GALANTA: Németh – Eliáš, Tvrdý (70. Kavoň), Blagojevič, Pajer, M. Tóth, Michalík, Lima (81. Winkler), Baša, Rajt (61. Lenárt), Trabalík (49. Polák).