21. septembra 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Miesto

Futbalový štadión MŠK Považská Bystrica

Rekapitulácia

V prvej polhodine sa nič zaujímavého neodohralo, hral sa slabý futbal. Až v 35. min pohrozil hosťujúci Cisár nepresnou strelou, ale v 37. min po jeho centri hlavičkoval do siete Ďuriš – 0:1. Po domácom rohu o dve minúty unikol P. Mišutka, no Vozár zneškodnil gólovú strelu Cisára aj dorážku Ďuriša.V 45. min bol v ďalšej šanci Ďuriš, ale pálil nad. Vozár podržal domácich aj v 50. min po nepríjemnom závare, ale v 70. min Hrubo zvýšil na 0:2 z ofsajdovej pozície. O tri minúty Vangel zachraňoval v neprehľadnej situácii a o chvíľu B. Gamboš prestrelil. Až v 90. min sa domáci dočkali, no Gáboríkov gól len zmiernil prehru.

Góly: 90. Gáborík – 37. Ďuriš, 70. Hrubo.

Zostava MŠK: Vozár – Vala, Častulín, M.Zavadzan, Ofotsu – Borovička / 64´Gáborík /, Gamboš, Boris – Slávik / 87´Baránek /, Gajdošík, Zuziak.