Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
30. augusta 2020 TIPOS 3. liga Západ 2020/21 90'

Rekapitulácia

V 4. min pálil Milota nad , hostia odpovedali rovnako v 7. min Zuziakovým pokusom z 25 metrov. O štyri minúty Magdolenovu nebezpečnú strelu zblokoval Zavadzan a v 15. min po rohu hlavičkoval nad Kucharčík. O dve minúty sa najprv nepresadil Sekera a o niekoľko sekúnd bomba Magdolena iba rozvlnila bočnú sieť. V 21. min Gajdošík vyhral súboj s brankárom, no pred odkrytou bránou spoluhráčov nenašiel. Obrovskú šancu mal v 26. min Sekera, ktorý išiel sám na Kuciaka, ale vystrelil slabo do jeho rúk. Slávikovu strelu v 33. min Maťašovský s námahou vytlačil na roh, ale v 38. min Slávikov presný center usmernil Demjan nechytateľnou hlavičkou pod brvno – 0:1. V 47. min po úniku Gajdošíka hostia reklamovali ruku domáceho hráča v šestnástke, no hralo sa ďalej. Domáci zvýšili agresivitu a bojovnosť a v 50. min Jakubičkovu bombu zastavilo brvno. Po centri v 58. min ostal pred bránou voľný striedajúci Lovás a nekompromisne vyrovnal na 1:1.V 68. min sa rútili na bránu Sekera s Orolínom, no sľubnú akciu prekombinovali. Hostia sa nevedeli dostať do šance a v 72. min po zaváhaní v zadných radoch Sekera poslal loptu k žrdi – 2:1. Priamy kop Zavadzana o minútu Maťašovský bez problémov kryl. V 79. min potiahol loptu po krídle Petruš, no Zuziak v dobrej pozície loptu nespracoval. Zvýšiť mohol v 81. min Jakubička, no Kuciak bravúrne vytiahol loptu zo šibenice. Zápas sa dohrával takmer za tmy kvôli búrke, ale hostia už nenašli sily na vyrovnanie.

Góly: 58. Lovás, 72. Sekera – 38. Demjan.

Malženice: Maťašovský – Krajčovič, Banovič, Jakubička, Rehák, Magdolen (46. Lovás), Richnák (85. Juriš), Milota, Balážik (71. Martinka), Orolín, Sekera (90. Lulovič).

Pov. Bystrica: Kuciak – Čiernik (85. Mravec), Zavadzan, Kucharčík, Častulín (76. Petruš) – Gamboš, Boris (82. Svorada), Zuziak – Slávik (71. Vala), Gajdošík, Demjan.

zdroj: MŠK PB futbal.