Malženice – MŠK PB

vs
Gól
0
1
Penalta
0
0
Žltá karta
2
4
Červená karta
0
0

Výsledky

Klub1. polčas2. polčasGóly
OFK Malženice000
MŠK Považská Bystrica101

Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
26. septembra 2021 TIPOS 3. liga Západ 2021/22 90'

Rekapitulácia

Súboj doteraz jediných nezdolaných tímov začali domáci šancou Rafajdusa v 3. min, no zakončene bolo nepresné. Hostia prišli bez dlhšie zraneného Zuziaka, chorého Častulína a čerstvého otca Petruša, ktorému sa narodila dcérka. O minútu vyskúšal Maťašovského zdiaľky Slávik a potom hostia umne držali loptu a domácich nepúšťali do nebezpečných kontier. Ani hráči Pov. Bystrice sa nedokázali presadiť až do 27. min, kedy bol v šestnástke faulovaný Gajdošík. Slávik sa z penalty nepomýlil, aj keď jeho bývalý spoluhráč z Dubnice Maťašovský smer strely uhádol, lenže tá bola príliš prudká. V 38. min sa v šestnástke uvoľnil Gajdošík, lenže gólman úspešne zasiahol. Už v 47. min dosiahol po obídení brankára gól Demjan, lenže asistent rozhodcu odmával ofsajd. O štyri minúty predĺžil Gambošov center od autovej čiary hlavou Gajdošík, ale Demjanovi chýbali centimetre, aby loptu usmernil do odkrytej brány. Z protiútoku rýchlonohý Rafajdus neprešiel cez Kucharčíka, ktorý loptu zrazil na roh. K odrazenej lopte sa v 55. min dostal S. Čiernik, no pálil tesne vedľa. Domáci sa snažili o tlak, no obrana MŠK stále na pevných nohách. Do hry sa zapojil aj brankár Kuciak, ktorý vybehol ďaleko z brány a peknou kľučkou na útočníka zažehnal nebezpečenstvo. Borisov volej v 67. min zrazil domáci obranca na roh, po ktorom Maťašovský kryl Kucharčíkovu hlavičku. Striedajúci Bambúch v 76. min unikol po krídle, no voľný Dávidík sa v súboji jeden na jedného nepresadil. Maťašovský kryl v 78. min prudkú ďalekonosnú strelu Slávika. Snaha Malženíc o vyrovnanie nebola úspešná, v 86. min sa hosťom nevydarila spolupráca dvojice Dávidík a Bambúch. Blízko k vyrovnaniu bo v 87. min Kudlička, ale po prieniku z krídla bránu netrafil. Poslednú šancu mal v 88. min Hundák, no obrancovia strelu zrazili na roh.
🟥Gól: 27. Slávik (11 m).
🟨Malženice: Maťašovský – Rehák, Krajčovič (9. Ujlaky), Jakubička, Jendrek, Juriš, Mihál, Rafajdus (62. Kudlička), Olejník (62. Kovársky), Machovič, Orolín.
🟥Pov. Bystrica: Kuciak – Dybala, Kucharčík, Mravec, Párkaň, Gamboš (90. Čičut), Boris, S. Čiernik (61. Bambúch), Demjan (80. Hundák), Slávik (83. Vala), Gajdošík (75. Dávidík).
🟨ŽK: Rehák, Rafajdus – Demjan, Gajdošík, Kucharčík, Boris.
Rozhodoval Švolík.
🟥 Jozef Šprocha