0

ŠK LR CRYSTAL011
MŠK Považská Bystrica134

6. júna 2021 TIPOS 3. liga Západ 2020/21 90'

Zápas začal minútou ticha za zosnulého dlhoročného funkcionára pána Žaludka. Začalo sa vo svižnom tempe, keď v 11. min. Slávikovu tutovku Bačík bravúrne vyrazil. Svoradova strela potom tesne minula hosťujúcu bránu. V 22. min. Bačík vychytal Kucharčíka. Domáci Buček si potom v šanci zle prebral loptu. Hostia otvorili skóre v 30. min., keď Boris trafil z 18 metrov k tyči. V druhom polčase opäť čaroval domáci Bačík, keď vychytal Kucharčíka. V 56. min. strela domáceho Svoradu skončila v náručí Kuciaka. Po hodine hry Bučekova bomba tesne minula bránu a prišla silná desaťminútovka hostí, keď Zuziak dával na 0:2, v 70. min. Gamboš na 0:3 a v 74. min. opäť Zuziak na 0:4. V 73. min. domáci René Svorada trafil hlavou do tyče. V 88. min. po kurióznej situácii domáci už len skorigovali na konečných 1:4.
Góly: vlastný (Vala) – 30. Boris, 60. a 72. Zuziak, 70. Gamboš. R: Šima, bez kariet.
LED. ROVNE: Bačík – Kollár, Chmelík, Husár (68. R. Svorada), Lipták, M. Svorada, Radić, Púček (87. Ambrož), Červený, Poláček (76. Strapko), Buček (76. Pišta)
P. BYSTRICA: Kuciak – Vala, Mravec, Kucharčík, Petruš, Zavadzan (58. Častulín), Gamboš (86. Bambúch), Boris, Slávik (70. Čiernik), Demjan, Gajdošík (46. Zuziak). (ĽD)