Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
4. augusta 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Rekapitulácia

V úvodnej štvrťhodine sa oba tímy snažili o útočné akcie, ktoré však končili na obranách. V 20. min sa nepresadil Gáborík a vzápätí Ofotsu neprekonal Bačíka. Hostia sa pokúšali o strely zdiaľky, no chýbala presnosť. V 22. min mieril vedľa Buček a o dve minúty po prieniku Gajdošíka zachraňovala domáca obrana v poslednej chvíli pred Borisom. Rýchly útok sklárov v 28. min skončil bombou Pučeka nad a o tri minúty zasahoval po Borisovej akcii Bačík, ktorý v 32. min kryl Gajdošíkov pokus po úniku. V 40. min unikol Gáborík, no trafil iba gólmanovu náruč. Svoradov pokus v 51. min skončil nad a v 53. min Lipták poslal loptu povedľa vybiehajúceho Vozára, no tá sa odrazila od žrde. V 58. min prešiel až k bránkovej čiare Buček a jeho center poslal nedôrazne bránený Puček hlavou ponad Vozára do siete – 1:0. Gajdošíkovej hlavičke v 64. min chýbala razancia, ale v 72. min po Poláčkovom zbytočnom faule na Gamboša Slávik s prehľadom premenil jedenástku – 1:1. Puček v 75. min bez prípravy pálil tesne nad a v 78. min Gáboríkovu prihrávkou pred prázdnu bránu Gajdošík nezasiahol. V 82. min po Pučekovom dlhom centri skončila Liptákova strela na brvne. Slávik po Gajdošíkovom prieniku vypálil v 85. min tesne vedľa, a keď v 89. min nevyužil tutovku Červený, body sa delili.

Góly: 59. Puček – 72. Slávik (11 m).

LED. ROVNE: Bačík – Kollár (70. Ambrož), Chmelík, Lipták, Náther, Svorada, Púček (88. Remšík), Červený, Poláček, Hložný (81. Piaček), Buček (74. Pišta).

POV. BYSTRICA: Vozár – Vala, Mravec, Častulín, Ofotsu – Gamboš, M.Zavadzan, Boris (73. Čiernik) – Gáborík (83. Baránek), Gajdošík, Slávik. (JŠ) mypovazska.sme.sk