Podrobnosti

Dátum Liga Sezóna Čas
8. augusta 2020 TIPOS 3. liga Západ 2020/21 90'

Rekapitulácia

V úvode zápasu 1. kola 3. ligy hosťom nevyšli tri rohy, domáci pohrozili v 12. min Lovskom, ktorý zakončil slabo. O minútu ušiel Gajdošík, no loptu si spracoval rukou a bolo po šanci. Mpofu v dobrej pozícii vypálil v 17. min vedľa, ale po spolupráci Borisa s Demjanom Slávik prestrelil gólmana – 0:1. Po nešikovnej Častulínovej hlavičke v páde sa domáci dožadovali penalty za ruku, ale hralo sa ďalej. V 32. min po rohu predĺžil loptu Zavadzan a Slávik zblízka dokopol loptu do siete – 0:2. Šesť minút pred prestávkou hostia po skrumáži nedopravili loptu do brány a v 43. min po nevyberavom faule na Gajdošíka uvidel Szép iba žltú kartu.. Bystričania začali aktívne aj druhý polčas, Demjanovu slabú strelu kryl Guťan a v 48. min Gajdošík po sóle zbrklo netrafil bránu. Kuciak zmaril v 53. min šancu Lovsku. Po vzdušnom súboji Kuciaka s domácim útočníkom hostia loptu odkopli, no rozhodca si všimol, že Mpofu stále leží na zemi, a tak nariadil jedenástku, ktorú v 59. min Cleber premenil.  O dve minúty po zákroku domáceho obrancu spadol v šestnástke Slávik, ktorému rozhodca pohotovo ukázal druhú žltú kartu a hneď aj červenú. To sa už hralo iba na jednu bránu, a keď v 67. min zastavil asistent Zuziaka, ktorý sa rútil sám na bránu, pre údajný ofsajd, tlak Kalnej vzrastal. V 71. min Kuciak vyrazil Cleberovu strelu a poradil si aj s dorážkou Flídra. O šesť minút ho neprekonal ani Lovska a v 78. min znovu zasiahol do hry asistent, ktorý odmával Gajdošíkovi, vybiehajúcemu spoza obrany ďalší ofsajd. O minútu Pacalajovu strelu zrazil Gamboš na roh a v 81. min Cleber z uhla mieril tesne vedľa. Bystričania v nadstavenom čase nedokázali dopraviť loptu do bezpečia a po centri z bránkovej čiary Vida zblízka vyrovnal na 2:2.

zostava: Kuciak – Čiernik, Zavadzan, Kucharčík, Častulín – Gamboš, Zuziak / 90´ Petruš /, Boris/ 90´Šútorík /- Slávik, Demjan / 70´ Mravec /, Gajdošík / 81´ Svorada /.