77'
Hráč 88'
Hráč 90'

11. októbra 2020 TIPOS 3. liga Západ 2020/21 90'

V Beluši sa hral na mokrom teréne veľmi rýchly futbal. Hosťom robil problémy na krídle výborne hrajúci Mišutka. Práve po jeho aktivite sa domáci ujali vedenia, Kuciaka prekonal presnou strelou Cisár. V 24. minúte domáci zvýšili vedeniem keď sa po Mišutkovom centri opäť strelecky presadil hlavičkou Cisár.

Po zmene strán Kuciak opäť kapituloval, tentokrát bol smolným hrdinom okamihu Petruš, od ktorého chrbta sa lopta odrazila do siete. Hosťom sa rýchlo podarilo znížiť stav, po rýchlom protiútoku sa zapísal do streleckej listiny Gajdošík. O desať minút neskôr Považská Bystrica opäť skórovala, proti osamotenému Čiernikovi Ciesar nemal šancu. Infarktové vyvrcholenie zápasu začalo v 88. minúte, keď po Ciesarovom faule z penalty vyrovnal Gajdošík na 3:3. Beluša ale expresne odpovedala a z akcie ihneď po rozohrávke strhol vedenie na domácu stranu Mišutka. Tento gól však nemal prívlastok víťazný, pretože z poslednej akcie zápasu vyrovnal na konečných 4:4 Čiernik.

Milan Hrubo

Góly: 17. a 24. Cisár, 63. Petruš (vl.), 89. Mišutka – 66. a 88. Gajdošík (1 z 11m), 76. a 90. Čiernik, R: Krivošík
BELUŠA: Ciesar – Nomilner, Jánošík, Schiszler, Gašpar, Cisár (83. Ďuriš), Holíček, Hrenák, Gáborík (86. Derka), Gorelka (78. Bartoš), Mišutka
POV. BYSTRICA: Kuciak – Častulín, Mravec, Kucharčík, Petruš (77. Svorada) – Zavadzan, Gamboš, Zuziak – Slávik (46. Čiernik), Demjan, Gajdošík.