Hráč
68'

24. augusta 2019 TIPOS 3. liga Západ 2019/20 90'

Futbalový štadión MŠK Považská Bystrica

V 4. min Hariš mieril tesne vedľa Vozárovej brány a v 6. min Slávik vysoko prestrelil. O minútu bol po centri M. Zavadzana v tutovke Gajdošík, ale trestuhodne minul. V 9. min Pekar zdiaľky pálil tesne nad. V 17. min lopta po priamom kope Slávika zasiahla ruku obrancu v múre a Slávik sám penaltu premenil – 1:0.V 21. min Boris zachraňoval pred Pekarom a v 26. min Kubica pádom pod Gajdošíkove nohy zmaril domácu šancu. Jorík mieril tesne vedľa v 28. min a v 36. min Gamboš zastavil v poslednej chvíli útok dvojice súperov. Kóňova strela z 30 metrov v 39. min letela tesne vedľa, no v 41. min Sivák zblízka dorazil loptu do siete – 1 : 1.Úvod druhej časti patril Myjave a Karika v 49.min hlavou dostal hostí do vedenia -1:. 2.Zuziak v 61.min z dobrej pozície prestrelil,v 75.min  osamotený Boris trafil iba nohy vybiehajúceho gólmana.O dve minúty Gajdošíkovi nevyšiel pokus o jasličky brankárovi.V 88.min Vala zachraňoval pred Vávrom.Domáci sa snažili,v 90.min Nravcov pokus bol nepresný a v nadstavenom čase išiel Slávik sám na brankára,no ten jeho strelu vyrazil na roh.
Góly: 17.Slávik / 11m / – 41.Sivák, 49.Karika
MŠK: Vozár – Vala, Mravec, Častulín, Ofotsu – Boris, M.Zavadzan, Gamboš – Zuziak /68.Gáborík /, Gajdošík, Slávik
MYJAVA: Kubica – Svatík / 66.Flamik /, Kóňa, Pekár, Pecha /90.Copko /, Sivák, Toman, Lopušan, Horeš, Jorík / 86.Zmeko /, Karika /64. Vávra  /.