U10

Novinky U10

klikni:   TU


Plánované zimné halové turnaje v zimnej sezóne 2017/2018:

10. decembra 2017 FK Dubnici nad Váhom

16. december 2017 MŠK Púchov

27. januára 2018 MŠK Považská Bystrica

4. marca 2018 FK Kozlovice

——————————————————————

 

Mužstvo U10 sa dňa 2. decembra 2017 zúčastnilo Futbalového turnaja prípraviek U10 (ročník narodenia 2008 a mladší), ktorý organizoval OFK Hôrky Žilina. V základnej skupine sme dosiahli nasledovné výsledky:

MŠK Považská Bystrica : FŠ Juventus Žilina   2:0
MŠK Považská Bystrica : SK Zášová 1926 (ČR)  3:3
MŠK Považská Bystrica : AFC Nové Mesto nad Váhom  1:0

 

v skupine sme tak obsadili 1. miesto. V semifinále sme zvíťazili nad mužstvom FC Veľké Karlovice – Karlinka 1:0. 

Vo finále sme sa stretli s mužstvom FK Dubnica nad Váhom, nad ktorým sme vyhrali 3:2.

Poradie mužstiev na turnaji:

1. MŠK Považská Bystrica

2. FK Dubnica nad Váhom

3. FC Veľké Karlovice – Karlinka

4. SK Zášová 1926

5. FŠ Juventus Žilina

6. AFC Nové Mesto nad Váhom

7. OFK Hôrky Žilina

8. TJ Kovo Beluša.

 

MŠK reprezentovalo mužstvo U10 v zložení: Lukáš Wallenfels, Martin Valient, Lukáš Možucha, Roman Janek, Martin Podolan, Róbert Rúžička, Branislav Žilinský, Simon Klužák, Denis Lefík, tréner Ján Frolo. 

Najlepším hráčom mužstva MŠK Považská Bystrica bol vyhlásený Branislav Žilinský.

 

———————————————–

„Stará“ U9 /po novom už  U 10/ FK MŠK na turnaji „O pohár starosty obce Všechovice 2017“, ktorý sa uskutočnil dňa 17. júna 2017 vo Všechoviciach:
Turnaja sa zúčastnilo mužstvo v zložení:
Lukáš Wallenfels, Adam Kresáň, Adam Šibík, Lukáš Možucha, Martin Valient, Branko Žilinský, Palko Žilinský, Denis Lefík, Simon Klužák, Martin Podolan, Róbert Rúžička.
Turnaja sa zúčastnilo 12 mužstiev (10 z Čiech 2 zo Slovenska). Odohrali sme spolu 8 zápasov s nasledovnými výsledkami:
Základná skupina
MŠK P.B. – Prostějov 3:1 (góly MŠK P. Žilinský, A. Kresáň, A. Šibík)
Kateřinice – MŠK P.B. 1:8 (góly MŠK M. Valient, B. Žilinský 3, D. Lefík 2, A. Kresáň 2)
MŠK P.B – Lipník nad Bečvou 4:0 (góly MŠK B. Žilinský, P. Žilinský, R. Rúžička, L. Možucha)
Tovačov – MŠK P.B.  1:9 (góly MŠK A. Šibík, R. Rúžička, S. Klužák 2, B. Žilinský 3, P. Žilinský, L. Možucha)
MŠK P.B. – Ústí 9:0 (góly MŠK B. Žilinský 3, S. Klužák 2, A. Kresáň, A. Šibík, P. Žilinský, M. Podolan)
Skupina o 1. – 6. miesta (zápasy zo základnej skupiny sa započítavali)
MŠK Púchov – MŠK P.B. 2:3   (góly MŠK B. Žilinský 3)
Loukov – MŠK P.B.        1:6   (góly MŠK A. Šibík, B. Žilinský, L. Možucha, P. Žilinský, M. Podolan, A. Kresáň)
Vítkov – MŠK P.B.         3:2    (góly MŠK B. Žilinský, D. Lefík)
Poradie na turnaji:
1. MŠK Považská Bystrica
2. TJ Haná Prostějov
3. TJ Vítkov
4. TJ Loukov
5. MŠK Púchov
6. FK Spartak Lipník nad Bečvou
Na turnaji bol za najlepšieho brankára vyhlásený Lukáš Wallenfels.
Tréner Ján Frolo.