O zápase

polčas  0 : 1

divákov: 120

góly MŠK: J.Valient, vlastný

OBZOR / Jozef Šprocha /: V prvej polhodine sa hralo medzi šestnástkami bez šancí.Baránkov nádejný pokus v 28.min zblokoval obranca a v 35.min T.Kováč s námahou vytlačil krížnu strelu Čabráka. V 43.min Bežovu hlavičku kryl T.Kováč.V 45.min Vavro vypichol loptu Vícenovi,po sóle jeho tvrdú strelu brankár vyrazil,ale hráč hostí pohotovo zasunul loptu povedľa neho do siete – 0 : 1. Po prestávke prišiel nápor Pov.Bystrice. Kolárik v 53.min chytil tutovku osamoteného A.Valienta z päťky a vzápätí vytlačil aj strelu Jeleníka. V 57.min Bežo tiesnený Baránkom si dal vlastný gól – 1 : 1. O desať minút po priamom kope J.Valient hlavou dal na 2 : 1. O tri minúty po rohu T.Kováč vyrazil gólovú strelu zblízka,ale Škultétymu v dorážke nik nezabránil – 2 : 2. Bežovu delovku v 77.min odvrátil hlavou jeden z obrancov a keď v 90.min Bielik hlavičkoval tesne vedľa,súperi si body podelili.

zostava MŠK: Kováč – Otradovec, Vala, Vícena, Bušík – Sloboda – Čiernik, A.Valient – J.Valient, Jeleník/78.Bielik/, Baránek/85.Masaryk/.