Detaily zápasu

ZAČIATOK ZÁPASU

ROZHODCA:

Dominik Kováčik

1. ASISTENT ROZHODCU:

Peter Bulko

2. ASISTENT ROZHODCU:

Martin Čaja

DELEGÁT STRETNUTIA:

Tibor Révay

VIDEOTECHNIK:

Martin Vícena

Miesto zápasu:

Štadión MŠK Považská Bystrica

Začiatok zápasu:

8. October 201710:00

O zápase

polčas  0 : 1

divákov: 120

góly MŠK: J.Valient, vlastný

OBZOR / Jozef Šprocha /: V prvej polhodine sa hralo medzi šestnástkami bez šancí.Baránkov nádejný pokus v 28.min zblokoval obranca a v 35.min T.Kováč s námahou vytlačil krížnu strelu Čabráka. V 43.min Bežovu hlavičku kryl T.Kováč.V 45.min Vavro vypichol loptu Vícenovi,po sóle jeho tvrdú strelu brankár vyrazil,ale hráč hostí pohotovo zasunul loptu povedľa neho do siete – 0 : 1. Po prestávke prišiel nápor Pov.Bystrice. Kolárik v 53.min chytil tutovku osamoteného A.Valienta z päťky a vzápätí vytlačil aj strelu Jeleníka. V 57.min Bežo tiesnený Baránkom si dal vlastný gól – 1 : 1. O desať minút po priamom kope J.Valient hlavou dal na 2 : 1. O tri minúty po rohu T.Kováč vyrazil gólovú strelu zblízka,ale Škultétymu v dorážke nik nezabránil – 2 : 2. Bežovu delovku v 77.min odvrátil hlavou jeden z obrancov a keď v 90.min Bielik hlavičkoval tesne vedľa,súperi si body podelili.

PB novinky: Duel ukázal,že mladé mužstvo Jaroslava Vágnera stále ešte len zbiera skúsenosti,hoci patrí v lige k najlepším.Prvú polhodinu duelu sa družstvá snažili skôr niečo nepokaziť ako vymyslieť.Pozorná obrana hostí domácim nič nedovolila a ak sa ich akcia aj začala náznakom šance,gólom neskončila.V 30.min si vbehol do šestnástky Baránek,no jeho strelu zblokoval obranca.Na druhej strane pohrozil Čabrák,keď lopta prešla krížom popred bránu a T.Kováč ju koncami prstov vytlačil na roh.V 40.min zahrávali domáci trestný kop,ale bránu stále netrafili.O štyri minúty chyboval v obrane Vícena,čo Vavro potrestal.Jeho prvú strelu ešte brankár vyrazil,no loptu domáci nedostali do bezpečia – 0 : 1.Zmena strán a prestávka prospela viac domácim.Tí mohli vyrovnať v 53.min,keď našiel Baránek na päťke voľného A.Valienta,lenže ten loptu napálil rovno do brankára.O minútu unikol Jeleník,jeho strelu Kolárik vyrazil.Hostia sa v tom čase prekvapivo len bránili.V 50.min dal Bežo ich druhý gól,lenže hlavičkoval do vlastnej brány – 1 : 1.V 69.min zahrávali domáci ďalšiu štandardnú situáciu a J.Valient ich hlavou poslal do vednia – 2 : 1.Vedenie nevydržalo hráčom MŠK dlho,o minútu zahrali hostia roh,domáca obrana si vzala voľno a Škultéty na dvakrát,keď prvú strelu Kováč vyrazil,vyrovnal na konečných 2 : 2.Bežo a ani Bielik sa v posledných minútach hry nepresadili.Domáci neprišli síce o neporaziteľnosť,ale mrieť ich môže strata 2 bodov.

zostava MŠK: Kováč – Otradovec, Vala, Vícena, Bušík – Sloboda – Čiernik, A.Valient – J.Valient, Jeleník/78.Bielik/, Baránek/85.Masaryk/.

Zanechať komentár

Bezpečnostný kód *