gól: 30´Slávik

žlté karty: 61´Lovska – 61´Boris, 90´J.Valient

zostava P.B.: Lastovica – Bušík, Vala, Mravec /C/, Petruš – Čiernik, Boris, A.Valient /62´Púpala/- Baránek /90´Masaryk/, Slávik, J.Valient.

Obzor:

Domáci začali lepšie a prvú šancu nevyužil Tubonemi. Keď gólom neskončila ani tvrdá strela Lovsku,v 30.min po obrannom odkope nekrytý Slávik z 25 metrov vymietol šibenicu – 0 : 1. Šaľa mohla vyrovnať,no Kingsley najskôr mieril vedľa a potom z päťky  do brvna prázdnej bránky. Lovska delovkou zo šestnástky pálil nad. Hostia hrali v pohode,domáci boli nervózny,nepresadili sa Kudry ani Galbavý,na druhej strane zaujal prienik Púpalu.

PB novinky /Milan Kováčik/:

Domáci pykali za to,že počiatočný nápor nepremenili na gól. Po polhodine prišiel trest. Obrana hostí získala loptu,ku ktorej sa dostal J.Valient,ktorý uvoľnil na polovičke Slávika. Ten si zasekol obrancu a prekrásnou krížnou strelou z rohu šestnástky poslal loptu do zadnej šibenice – 0 : 1. Dve minúty pred koncom polčasu mieril z päťky Kigsley do brvna. Začiatok druhého polčasu začali aktívnejšie hostia,no získali iba niekoľko rohov. Kingsley šiel potom sám na bránu,ale z ničoho nič zastavil. Púpala dal chvíľku po prestriedaní gól,no arbitri zamávali ofsajd. Domáci sa snažili dostať pred Lastovicu nakopávanými loptami,ktoré s prehľadom zbierala obrana. V závere Čiernik prestrelil,no v 86.min mohli hostia vedenie poistiť. Prečíslili súpera,Slávik posunul loptu J.Valientovi do dobrej pozície,ten však napálil loptu iba do brankára.