V.Uherce – MŠK P.B.  0 : 2 / 0 : 0 /

diváci: 150

góly: vlastný, J.Valient

Obzor:

V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal,miernu prevahu mali hostia.Pov.Bystrica sa ujala vedenia v 48.min kurióznym gólom,keď obranca V.Uheriec pri odkope trafil vlastného spoluhráča a od jeho hlavy sa lopta odrazila do siete – 0 : 1.Následne domáce šance Cígera, Kováča i Kundalu zneškodnil výborne chytajúci brankár hostí.V 71.min trafil  k vzdialenejšej žrdi J.Valient a bolo 0 : 2.Hostia boli futbalovejší a zaslúžene vyhrali.Cez polčas musel byť zápas na dvadsať minút prerušený kvôli silnému dažďu.

zostava MŠK: Kováč – Bušík, Vala /C/, Vícena, Otradovec – Sloboda /86.Jakubek/ – Čiernik /82.Jeleník/, A.Valient – Zubek /87.Vadovský/, Baránek /79.Masaryk/, J.Valient /71.Ivanovič/.

červená karta: Baránek /po druhej žltej/

zostava: Kováč – Bušík, Vícena, Vala /C/, Otradovec – A.Valient /85.Jakubek/, Sloboda, Masaryk – Zubek, Jeleník /79.Gardian/, Baránek.

OBZOR: Hostia v prvom polčase nevyužili tri dobré šance,ale dali si vlastný gól.Jeleník potom dorazil loptu do siete po Otradovcovej hlavičke a ten istý hráč po prestávke premenil prihrávku A.Valienta – 3 : 0.Súper bojoval,Kundala tečovanou strelou dal prvý gól hostí a ten istý hráč z prísnej penalty znížil na 3 : 2.Po faule na Zubeka bol vylúčený hosťujúci Beliansky,ale o päť minút po druhej žltej nedohral ani domáci Baránek.Minútu pred koncom Kováč strelou od žrde vyrovnal.

Kto bol na zápase mohol zachytiť šumy,že to bol možno náš posledný zápas v piatej lige…