Umelá tráva MŠK

Začiatok zápasu:

26. November 201713:00

O zápase

Odložený zápas 12.kola pre nespôsobilý terén v Tr.Turnej,kluby sa dohodli na výmene poradia zápasov.

polčas 0 : 1

gól: Vadovský

divákov: 150

zostava MŠK: Kováč – Bušík, Bielik / C /, Jakubek, Vícena /64.Vadovský/ – Vala, Čelko, Borovička /71.Čiernik/ – A.Valient, J.Valient /78.Masaryk/, Zubek

OBZOR / Adrián Demáček /: V 3.min J.Valient vysoko prestrelil a v 5.min Stronček tesne minul Kováčovu bránu. V 9.min bol v šanci Vala,po rohu mieril nad.Strela J.Valienta v 18.min skončila rohom,po ktorom Vala trafil brankára. O dve minúty po priamom kope Hasenoviča Prekop dorazil brankárom vyrazenú loptu do siete – 0 : 1. V 28.min J.Kováč mieril iba do rúk brankára T.Kováča a v 31.min Čelko v páde netrafil prázdnu bránu. V 37.min Prekop hlavičkoval iba do brvna domácej brány a o minútu J.Valient poslal loptu zbrklo vedľa. Valov nepríjemný center v 44.min brankár s námahou vytlačil spod brvna na roh. V 47.min netrafil M.Kováč domácu bránu a v 50.min sa nepresadil J.Valient ani Zubek. Po rohu a chybe obrany zvýšil v 60.min Chorvát na 0 : 2. O päť minút J.Kováč po úniku mieril tesne vedľa. Smoliar J.Valient v 67. min hlavičkoval tesne vedľa a v 74.min T.Kováč zachraňoval pred M.Kováčom. V 78.min domáci brankár vyboxoval strelu Hasenoviča na roh. V 85.min po Zubekovom úniku premenil jeho presný center Vadovský – 1 : 2. Priamy kop Čiernika skončil nad a v posledných sekundách brankár hostí bravúrnym zákrokom zmaril šancu Valovi.