Umelá tráva MŠK

Začiatok zápasu:

26. November 201713:00

O zápase

Odložený zápas 12.kola pre nespôsobilý terén v Tr.Turnej,kluby sa dohodli na výmene poradia zápasov.

polčas 0 : 1

gól: Vadovský

divákov: 150

zostava MŠK: Kováč – Bušík, Bielik / C /, Jakubek, Vícena /64.Vadovský/ – Vala, Čelko, Borovička /71.Čiernik/ – A.Valient, J.Valient /78.Masaryk/, Zubek

OBZOR / Adrián Demáček /:

V 3.min J.Valient vysoko prestrelil a v 5.min Stronček tesne minul Kováčovu bránu. V 9.min bol v šanci Vala,po rohu mieril nad.Strela J.Valienta v 18.min skončila rohom,po ktorom Vala trafil brankára. O dve minúty po priamom kope Hasenoviča Prekop dorazil brankárom vyrazenú loptu do siete – 0 : 1. V 28.min J.Kováč mieril iba do rúk brankára T.Kováča a v 31.min Čelko v páde netrafil prázdnu bránu. V 37.min Prekop hlavičkoval iba do brvna domácej brány a o minútu J.Valient poslal loptu zbrklo vedľa. Valov nepríjemný center v 44.min brankár s námahou vytlačil spod brvna na roh. V 47.min netrafil M.Kováč domácu bránu a v 50.min sa nepresadil J.Valient ani Zubek. Po rohu a chybe obrany zvýšil v 60.min Chorvát na 0 : 2. O päť minút J.Kováč po úniku mieril tesne vedľa. Smoliar J.Valient v 67. min hlavičkoval tesne vedľa a v 74.min T.Kováč zachraňoval pred M.Kováčom. V 78.min domáci brankár vyboxoval strelu Hasenoviča na roh. V 85.min po Zubekovom úniku premenil jeho presný center Vadovský – 1 : 2. Priamy kop Čiernika skončil nad a v posledných sekundách brankár hostí bravúrnym zákrokom zmaril šancu Valovi.

PB novinky/ Adrián Demáček /:

Dohrávka nevyšla domácim podľa predstáv.Duel skončil ich nešťastnou prehrou a stratou troch bodov.Z množstva vytvorených šancí vyťažili iba jedinú s gólovým zakončením až v 81.min po rýchlom úniku Zubeka po krídle.Jeho presný center zúžitkoval dorážkou zblízka na 1 : 2 Vadovský.Hostia sa dostali do vedenia už v 20.min,keď sa po trestnom kope Hasenoviča dostal k vyrazenej lopte Prekop a zblízka skóroval – 0 : 1.V druhom polčase hráči MŠK zrýchlili a spresnili hru,ale gól z toho nevyťažili.Smoliersky duel odohral J.Valient,ktorý nevyužil z troch vyložených príležitostí žiadnu.Ďalšie nepremenil snaživý Vala,či bojovný Borovička.Ďalší úder pre domácich prišiel po hodine hry.Po zahratí rohového kopu sa po odrazení lopty od obrancov najlepšie zorientoval Vašek,ktorý poslal loptu do Kováčovej siete – 0 : 2.Záverečný nápor domácich nepriniesol ani remízu,tréner Vágner netajil sklamanie z výkonu svojich zverencov.