INFO

Informácie o prípravných zápasoch.

Príprava leto 2017:

————————-

1.PZ nedeľa 16.7. o 17.00 hod.

TJ PARTIZÁN DOMANIŽA / 4.liga / – MŠK P.B. 1 : 0 / 1 : 0 /

zostava: Patrnčiak / Kováč / – Vícena, Vala, Otradovec / A.Sloboda /, Bušík – Bielik / Britvík / – Čelko / A.Valient /, Čiernik / M.Sloboda / – Zubek / Baránek /, J.Valient / Vadovský /, Ivanovič / Herco /.

——————————————–

1.kolo Slovnaft Cup sobota 22.7 o 17.00 hod.

MŠK P.B. – OK ČASTKOVCE / 4.liga / 0 : 2 / 0 : 1 /

zostava: Kováč – Bušík, Vala, Jakubek, Vícena – Sloboda – Čiernik, Čelko – Ivanovič /62. A.Valient/, J.Valient /73. Herco/, Baránek

Obzor /JŠ/: Domáci nováčik 5.ligy podal oproti oveľa skúsenejšiemu tímu zo 4.ligy bojovný výkon,no snaha nestačila.Hostia mali viac z hry a dali dva pekné góly.Bystričanov do šancí až na výnimky nepúšťali a po dvojgólovej výhre ich v 2.kole čaká druholigový Šamorín.

—————————————–

2.PZ streda 26.7. o 18.00 hod.

TJ PARTIZÁN PREČÍN / 4.liga/ – MŠK P.B.   1 : 4 / 1 : 1 /

diváci: 80

rozhodca: Papuča

góly: Jeleník, J.Valient, Masaryk, Čelko

o zápase: Veľmi dobrý výkon našich,vidno už rukopis trénera Vágnera,ktorý nadviazal na dobrú prácu trénera Begáňa v jarnej časti.Ak tento kolektív zostane pokope,má aj na aj vyššiu súťaž.

zostava: Patrnčiak – Bušík, Vala, Vícena, Baránek – A.Valient/65.Herco/ – Čiernik, Čelko – Zubek /46.Ivanovič/, Jeleník/46.Sloboda/, J.Valient/76.Masaryk/.

nehral: Kováč

———————————-

3.PZ sobota 29.7. o 17.00 hod.

MŠK P.B. – FK PREDMIER / 5.liga /   7 : 0  / 1 : 0 /

divákov: 35

rozhodca: Oselský

góly: Ivanovič a Čiernik – 2, Jeleník, Masaryk, Zubek

zostava: Kováč – Bušík / 60.Herco /, Vícena, Jakubek, Otradovec – Sloboda – Čelko /46.Čiernik /, Jeleník – Zubek, Ivanovič, Baránek / 46.Masaryk /.

nehral: Patrnčiak

 

———————————-

4.PZ streda 2.8. o 18.00 hod.

Plevník /5.liga / – MŠK P.B. 3 : 3 / 1 : 0 /

divákov: 100

rozhodca: Koleno

góly: J.Valient – 3 / 1 z PK /

zostava: Patrnčiak – Bušík/46.Baránek/, Vícena, Jakubek, Otradovec – Sloboda/46.Jeleník/ – Čiernik, A.Valient – Zubek /46.Masaryk/, Ivanovič /60.Herco/, J.Valient

nehral: Kováč

———————————-

5.PZ nedeľa 6.8. o 18.00 hod.

 MŠK P.B. – H.Poruba / 6.liga / 2 : 0  / 1 : 0 /

divákov: 80

rozhodca: Koleno

góly: J.Valient – 2

zostava: Kováč – Bušík, Vícena, Jakubek /41.Baránek/, Otradovec – Čelko – Čiernik /65.Jeleník/, A.Valient – Zubek /79.Herco/, Ivanovič /55.Masaryk/, J.Valient /72.Vadovský/

nehral: Patrnčiak

 

 

 

 

 

 

 

Môžeme vyhodnotiť zimnú prípravu roč.2016/17.Odohrali sme 12 prípravných zápasov,všetko na domácej UT. Z toho sme vyhrali 6,prehrali 4 a 2 zápasy sa skončili nerozhodne s aktívnym skóre 45 : 25.
Do streleckej listiny sa zapísalo 18 hráčov:
7 – Almásy

6 – J.Valient, Mikula

4 – Ivanovič

3 – Zubek

2 – Sloboda, Gajdošík, Martinka, Al Sabri, Cesnárik, K.Masaryk

1 – Otradovec, Borovička, Vala, Vícena, Bielik, Herco, Gáborík

V zápasoch sa predstavilo až 33 hráčov,ich poradie podľa počtu zápasov,v ktorých nastúpili:
12 – Vícena, Almásy

10 – Vala, Sloboda

9 –  Gajdošík, Otradovec

7 – Rosina, K.Masaryk

6 – Kováč, Bielik, Štefánik, R.Valient, Bušík, Ivanovič,

5 – J.Valient

4 – Mikula, Zubek, A.Valient, Gáborík

3 – Martinka, Ligas, Baránek, Herco, Cesnárik

2 – Severín, Hričo, Britvík

1 – L.Čelko, Patrnčiak, Jakubek, Borovička, Kadáček, Al Sabri

 PZ Zima 2016/17:

12.PZ – nedeľa  19.3.2017 o 12.00 hod.na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ PRIEHRADA UDIČA / 6.liga – 9.miesto /   7 : 3 / 1 : 1 /  J.Valient – 3 / 1 z PK / Ivanovič, Cesnárik, Masaryk, Gáborík.

zostava: Rosina – Bušík/ 84.J.Valient/, Vala, Vícena/ 46.Gajdošík /, Otradovec /61.Vícena /- Ivanovič, Almásy/ 46.Baránek /, Sloboda/ 46.Herco /, A.Valient/ 46.K.Masaryk / – J.Valient/ 78.Gáborík /, Gáborík/ 46.Cesnárik /.

tréner: Lovíšek

rozhodca: Oselský

—————————

 11.PZ – nedeľa  12.3.2017 o 16.00 hod.na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ ŽIAR PAPRADNO / 6.liga – 12.miesto /   6 : 1 / 4 : 0 /  Ivanovič, Al Sabri a Almásy po 2

 zostava: Štefánik – Rosina, Vala / 46.Vícena /, R.Valient / 30.Otradovec /, Bušík – Gajdošík, Almásy, Sloboda, Ivanovič – Cesnárik / 46.Gáborík /, Al Sabri.

————————————————————————-

10.PZ – nedeľa 5.3.2017 o 10.00 hod.na UT MŠK:

MŠK P.B. – FK RAJEC / 5.liga SsFZ skupina A – 2.miesto /   5 : 4 / 1 : 2 / Mikula – 2, Cesnárik, Sloboda, J.Valient  

zostava: Kadáček / z MD / – Severín / 46.Mikula /, Vícena, R.Valient / 35.Ligas /, Bušík – Otradovec, A.Valient, Sloboda, Britvík / 46.Herco / – Almásy, Cesnárik / 46.J.Valient /.

tréner: Fiantok, Lovíšek

rozhodca: Koleno

———————————————————————

9.PZ – štvrtok 2.3.2017 o 18.30 hod.na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ PARTIZÁN SÚĽOV / II.DOXXbet trieda – 12.miesto / 10 : 1 / 5 : 0 / Mikula – 4, Otradovec, K.Masaryk, Borovička, Vala, Vícena, Bielik

zostava: Rosina / 46.Štefánik / – Ligas, Vala, R.Valient, Bušík / 46.Rosina / – Otradovec, Borovička, Bielik, Vícena – Mikula, K.Masaryk / 31.Almásy /.

tréner: Lovíšek, Fiantok

rozhodca: Oselský

 

——————————————————————–

8.PZ – štvrtok 23.2.2017 o 18.30 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ VISOLAJE  / 7.liga – 4.miesto /  0 : 3 / 0 : 1 /

zostava: Štefánik – Rosina, R.Valient, Vala, Ligas – Gajdošík, Bielik, Sloboda, Mikula – Almásy, Zubek /46.Vícena /.

tréner: Fiantok, Lovíšek

rozhodca: Oselský

——————————————————————-

7.PZ – nedeľa 19.2.2017 o 10.00 hod. na UT MŠK:  

MŠK P.B. – FK PREDMIER  / 5.liga SsFZ  – 3.miesto /  0 : 0 

zostava: Kováč – Rosina, R.Valient / 25.Martinka /, Vala, Vícena – Gajdošík, Sloboda, Bielik, K.Masaryk – Almásy, Zubek

Od 62.min.sme hrali desiati bez zraneného Rosinu.Od 25.min./po zranení R.Valienta/hral Bielik stopéra,Martinka nahradil v útoku Almásyho,ktorý sa presunul do zálohy.

tréner: Fiantok,Lovíšek

rozhodca: Papuča

 

—————————————————————–

6.PZ – nedeľa 12.2.2017 o 10.00 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ PARTIZÁN DOMANIŽA  / 4.liga – 11.miesto / 2 : 4 / 0 : 2 / Almásy, Zubek

zostava: Kováč  – Otradovec, Vala, Vícena, Bušík – Ivanovič, Sloboda, Gajdošík, Baránek /45.K.Masaryk / – Almásy , Zubek

tréner: Lovíšek, Fiantok

rozhodca: Černej

—————————————————————

5.PZ – piatok  10.2.2017 o 18.00 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – DRUŽSTEVNÍK  RAŠOV  /1.DOXXBET trieda ObFZ Žilina – 14.miesto / 

5 : 2 / 2 : 1 / Zubek a Martinka – 2, Almásy

zostava: Kováč /45.Štefánik / – Otradovec, Vala, Vícena, Bušík – Ivanovič, Sloboda, Gajdošík, K.Masaryk – Almásy / 71.Martinka /, Zubek

tréner: Lovíšek, Fiantok

rozhodca: Vadovský

———————————————————————

4.PZ – nedeľa  5.2.2017 o 10.00 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – MFK  BYTČA  /4.liga SsFZ – 14.miesto / 1 : 4 / 1 : 1 / Almásy

zostava: Štefánik /45.Kováč / – Otradovec / 45.Jakubek /, Vícena, Vala, Gajdošík – A.Valient, Sloboda, Hričo, Baránek – Almásy / 59.Martinka /, Martinka / 45.Gáborík /.

tréner: Fiantok,Lovíšek

rozhodca: Papuča

Štyri týždne pred zápasom 1.jarného kola 4.ligy v Myjave naši nastúpili pre chorobu a zranenia v improvizovanej zostave s viacerými dorastencami.

———————————————————————

3.PZ – piatok  3.2.2017 o 18.30 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ ŽIAR PAPRADNO /6.liga – 12.miesto / 7 : 0 / 2 : 0 / Almásy a Gajdošík – 2, J.Valient, Ivanovič / PK /, Herco

zostava: Patrnčiak – Otradovec, Bielik, Vala, Vícena – Ivanovič, Hričo / 45. Almásy /,Britvík / 45. Herco /, Gajdošík – Mikula, J.Valient / 51. Hričo/

tréner: Lovíšek, Fiantok

rozhodca: Vadovský

 

———————————————————————–

2.PZ – nedeľa 29.1.2017 o 10.00 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B. – TJ PARTIZÁN PREČÍN /4.liga – 17.miesto / 2 : 3 / 0 : 3  / Sloboda, J.Valient / PK /

zostava: Štefánik /46.Kováč / – Rosina /46.Severín /, R.Valient, Vala, Vícena – K.Masaryk,L.Čelko / 36.A.Valient /, Bielik, Sloboda – J.Valient, Almásy /45.A.Gáborík /

tréner: Fiantok, Lovíšek

————————————————————————-

1.PZ – nedeľa 22.1.2017 o 10.00 hod. na UT MŠK:

MŠK P.B./6.liga – 1.miesto/ – TJ KOVO BELUŠA/3.liga – 5.miesto/  0 : 0

zostava: Kováč – Rosina, Bielik, Vícena, Otradovec – Sloboda, Ivanovič, Gajdošík, K.Masaryk – Almásy, J.Valient

striedačka: nikto 

tréner: M.Lovíšek


Turnaj o Pohár ObFZ Považská Bystrica a mesta Pov. Bystrica v považskobystrickej športovej hale.

Piatok 6. 1.

Skupina E: Praznov – Sverepec  0 :1, Pov. Bystrica – Podmanín 3 : 0 / J.Valient, Ivanovič, Almásy /,  Sverepec – Pov. Bystrica 0 : 1 / Mikula /, Podmanín – Praznov 2 : 1, Podmanín – Sverepec  3 : 0,  Pov. Bystrica – Praznov  3 : 0 / Rosina, J.Valient, Vícena /.

Skupina B: FC Púchov – Vrchteplá 0 : 0, Jasenica – Lysá 2 : 2,  Vrchteplá – Plevník 0 : 8,  FC Púchov – Jasenica 1 : 3,  Plevník – Lysá 4 : 0,  Jasenica – Vrchteplá 3 : 0,  FC Púchov – Plevník 0 : 3,  Vrchteplá – Lysá 0 : 3,  Plevník – Jasenica 1 : 0,  Lysá – FC Púchov 1 : 0.

Skupina C: Trstie – Visolaje 0 : 1,  Prečín – Tuchyňa 5: 1, Visolaje – Prečín 0: 4,  Tuchyňa – Trstie 1 : 0,  Tuchyňa – Visolaje 2 : 4,  Prečín – Trstie 6 : 1.

Skupina D: Mikušovce – Šebešťanová 0 : 3, Streženice – D. Kočkovce 2 : 2,  Šebešťanová – Streženice 0 : 0,  D. Kočkovce – Mikušovce 2 : 2,  D. Kočkovce – Šebešťanová 1 : 5,  Streženice – Mikušovce 2 : 2.

Skupina A:  Bodiná – Ilava 5 : 0 /kont./,  Domaniža – Dulov 1 : 0,  Ilava – Domaniža 0 : 5 /kont./,  Dulov – Bodiná 1 : 0,  Dulov – Ilava 5 : 0 /kont./, Domaniža – Bodiná 6 : 1.

zostava MŠK: Kováč – Rosina, Vala, Almásy, Sloboda – Vícena, Ivanovič, Mikula, J.Valient.

Sobota 7.1.

Osemfinálové skupiny:

Skupina F:  DOMANIŽA – BODINA 2 : 0, JASENICA – DOMANIŽA 0 : 2, BODINA – JASENICA 1 : 1.

Skupina G:  PLEVNÍK – VISOLAJE 2 : 0, PODMANÍN – PLEVNÍK 1 : 1,  VISOLAJE – PODMANÍN 2 : 5.

Skupina H:  PREČÍN – LYSÁ 4 : 0, STREŽENICE – PREČÍN 0 : 4,  LYSÁ – STREŽENICE 1 : 2.

Skupina I:  ŠEBEŠŤANOVÁ – DULOV 2 : 0, MŠK P.B – ŠEBEŠŤANOVÁ 0 : 0  DULOV – MŠK P.B. 0 : 0

Štvrťfinále:  DOMANIŽA – STREŽENICE 0: 1,  ŠEBEŠŤANOVÁ– PLEVNÍK  1 : 1 / na pk 4 : 5 /,  JASENICA – PREČÍN  0 : 4,  MŠK P.B. – PODMANÍN  3 : 2 / Rosina, Mikula, Almásy /

Semifinále: DOMANIŽA – PLEVNÍK 1 : 3 , MŠK P.B. – PREČÍN 0 : 1

O 3. miesto: DOMANIŽA – MŠK P.B. – 2 : 0

Finále: PLEVNÍK – PREČÍN 0 : 1

Najlepším strelcom turnaja bol s deviatimi gólmi ANDREJ BUDAY z Plevníka.

zostava MŠK: Kováč – Rosina, Vala, Almásy, Mikula – Vícena, Ivanovič, Hrnčík, J.Valient.

 


 

—————————————————————————————–

Príprava zima 2015/16:

sobota 9.1. turnaj ObFZ športová hala MŠK:

MŠK

– HRÁDOK LEDNICA  4 : 0  ZUBEK – 2, MASARYK, IVANOVIČ

– KOŠECA  3 : 0  MASARYK, ALMÁSY, IVANOVIČ 

– LADCE  0 : 0

zostava MŠK: ROSINA – RANINEC, ZUBEK, ALMÁSY, VALA/v 2.zápase sa zranil a nedohral/,IVANOVIČ,R.VALIENT, MASARYK,HRNČÍK/hosťovanie z Beluše/,tréner:M.LOVÍŠEK vedúci:M.GRMAN.

nedeľa:  turnaj ObFZ športová hala MŠK:

MŠK 

-TUCHYŇA  0 : 1

– VISOLAJE  0 : 0

zostava ako v sobotu,zraneného VALU nahradil GAJDOŠÍK.

postup z 2.miesta a štvrťfinále:
MŠK – DOMANIŽA 2 : 2    IVANOVIČ, ROSINA
na PK sme vypadli…

 DOMANIŽA vo finále porazila PREČÍN

http://nasapovazska.sme.sk/c/20…/pohar-ziskala-domaniza.html

—————————————————–

utorok 12.1. MŠK – UDIČA     UT o 19,00 hod.

1 : 1 / 1 : 1 /   CESNÁRIK

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – HRNČÍK, ČUPKA, ALMÁSY – ZUBEK, CESNÁRIK, IVANOVIČ striedali: LIGAS, SLAMKA, MARTINKA, MIKULA, ORÁVIK, GAJDOŠÍK, ČERVENEC.

štvrtok 14.1. MŠK – PAPRADNO  UT o 19,00 hod.

6 : 0 / 3 : 0 /  CESNÁRIK a ZUBEK – 2, ALMÁSY, IVANOVIČ / PK /

Papradno trénuje D.RANINEC.

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, GAJDOŠÍK, VALA, ROSINA – HRNČÍK, ALMÁSY, RANINEC – ZUBEK, CESNÁRIK, IVANOVIČ striedali: MIKULA, ČERVENEC, MARTINKA.

nedeľa 17.1. MŠK – D.MARÍKOVÁ  UT o 17,00 hod.

5 :0 / 3 : 0 /  ALMÁSY – 3, ROSINA / PK /, ČUPKA

D.Maríkovú trénuje M.ZLATOŠ.

zostava: PATRNČIAK – BUŠÍK, R.VALIENT, GAJDOŠÍK, ROSINA – ALMÁSY, MASARYK, ČUPKA, IVANOVIČ – ZUBEK, CESNÁRIK striedali: MIKULA, HRNČÍK, ORÁVIK, ČERVENEC / ŠTEFÁNIK chytal celý zápas za súpera /.

Hralo sa prakticky len na polovici súpera / Denis v bránke skoro zamrzol /,naši sa ale na gól dosť nadrú…

utorok  19.1. MŠK – SÚĽOV        UT o 19,00 hod.

1 : 0 / 1 : 0 /  IVANOVIČ

zostava: ŠTEFÁNIK – GAJDOŠÍK, R.VALIENT, LIGAS, BUŠÍK – ALMÁSY, MASARYK, ORÁVIK, IVANOVIČ  – HRNČÍK, MIKULA

striedali: ČUPKA, ČERVENEC, MARTINKA.

Iný zápas,našim chýbali viacerí hráči zo základu a bolo to vidieť.Tréner skúša hráčov aj na iných postoch / Bušo hral na ľavej strane obrany /,musí ich spoznať,zistiť na čo majú.Proti Plevníku by bolo dobre keby nastúpila formujúca sa základná jedenástka,súper zimuje na 1.priečke 6.ligy,je teda predpoklad,že nás riadne preverí…

štvrtok 21.1. MŠK – PLEVNÍK      UT o 19,00 hod.

5 : 2 / 3 : 1 / ALMÁSY, MIKULA, CESNÁRIK, MASARYK, MARTINKA / 1.dotyk s loptou /

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – IVANOVIČ, MASARYK, ALMÁSY, ČERVENEC – MIKULA, CESNÁRIK

striedali: MARTINKA, LIGAS / HRNČÍK už nestihol,10 min.pred koncom vypadlo osvetlenie…/

nedeľa 24.1. MŠK – PAPRADNO UT o 13,00 hod. zrušené pre sneženie.

utorok  26.1. MŠK – BODINÁ  UT o 19,00 hod. 

9 : 1 / 5 : 1 / ZUBEK – 4, MIKULA – 2, ROSINA, IVANOVIČ, MARTINKA

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, LIGAS, GAJDOŠÍK, ROSINA – IVANOVIČ, MASARYK, ALMÁSI, MIKULA – CESNÁRIK, ZUBEK

striedali: KOSTKA / 1.polčas hral za súpera,hrá  v Dánsku,je na dovolenke /, ORÁVIK, MARTINKA / pre zranenie len ako diváci: ČERVENEC, HRNČÍK, R.VALIENT /.

štvrtok  28.1. MŠK – UDIČA  UT o 19,00 hod. 

8 : 0 / 6 : 0 /  ZUBEK, VALA a MASARYK po 2, CESNÁRIK, ROSINA / PK /

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – IVANOVIČ, MASARYK, HRNČÍK, ALMÁSY – CESNÁRIK, ZUBEK

striedali: MIKULA, ORÁVIK, KOSTKA.

ŠTEFÁNIK chytil pokutový kop.

nedeľa 31.1. MŠK – ŠEBEŠŤANOVÁ  UT o 17,30 hod.

11 : 0 / 6 : 0 /  IVANOVIČ, MASARYK a ALMÁSY po 3, KOSTKA  a ?

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – IVANOVIČ, MASARYK, ČUPKA, GAJDOŠÍK, KOSTKA – ALMÁSY

striedali: MIKULA, MARTINKA, KUCIAK / obranca zo Štiavnika na skúške /, CESNÁRIK a ZUBEK mali voľno.

————————————————

V januári odohrali naši muži na umelke 8 prípravných zápasov a strelecky sa presadili:

8 – ZUBEK a ALMÁSY

6 – MASARYK, IVANOVIČ

5 – CESNÁRIK

3 – ROSINA a MIKULA

2 – VALA a MARTINKA

1 – ČUPKA a KOSTKA

utorok 2.2. MŠK – D.MARÍKOVÁ  UT o 19,00 hod.

11 : 1  ZUBEK – 4, ČUPKA – 2 …

štvrtok 4.2. MŠK – PREDMIER  UT o 19,00 hod.

2 : 1 / 0 : 0 /  ZUBEK – 2

zostava: ŠTEFÁNIK – ORÁVIK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – IVANOVIČ, ČUPKA, GAJDOŠÍK, ALMÁSY – CESNÁRIK, ZUBEK

striedal: LIGAS / KUCIAK nenastúpil /

utorok 9.2. MŠK – HLINÍK nad Váhom  UT o 19,00 hod.

9 : 0  ROSINA a MIKULA – 2, ORÁVIK, BIELIK, CESNÁRIK, SLOBODA, MASARYK

V zápase nastúpili BIELIK a SLOBODA z Brvnišťa, ktorí majú záujem hrať za MŠK a boli by platnou posilou.

štvrtok 11.2. MŠK – PLEVNÍK  UT o 19,00 hod.

6 : 1 / 3 : 0 /  ZUBEK a ALMÁSY po 2, SLOBODA, MARTINKA

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, LIGAS, R.VALIENT, ROSINA – MIKULA, MASARYK, BIELIK, RANINEC -ALMÁSY, ZUBEK

striedali: KOSTKA, SLOBODA, MARTINKA /Štefánik chytil pokutový kop/.

nedeľa 14.2. MŠK – PAPRADNO  UT o 13,00 hod.

7 : 1 / 3 : 1 /  ALMÁSY – 3, SLOBODA a MIKULA – 2

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, VALA, GAJDOŠÍK, ROSINA – MASARYK, ČUPKA, RANINEC, HRNČÍK – ALMÁSY, ZUBEK

striedali: KOSTKA, ORÁVIK, KUCIAK, SLOBODA, MARTINKA, MIKULA

utorok 23.2. MŠK – D.KOČKOVCE   UT o 19,00 hod.

6 : 0 / 4 : 0 / ZUBEK – 2, CESNÁRIK, MIKULA, BIELIK a vlastný

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA – ALMÁSY, BIELIK, RANINEC, MIKULA – ZUBEK, CESNÁRIK

striedali: LIGAS, SLOBODA

štvrtok 25.2. MŠK – H.PORUBA   UT o 19,00 hod.

7 : 3 / 3 : 0 / ZUBEK a CESNÁRIK – 2, MIKULA, BIELIK, ALMÁSY / PK /.

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, LIGAS, ROSINA – ALMÁSY, BIELIK, MARTINKA, MIKULA – ZUBEK, CESNÁRIK

striedali: MOKRÁŠ / 3 min. /

nedeľa 28.2. MŠK – PAPRADNO   UT o 11,00 hod.

2 : 2 / 1 : 0 /     MIKULA, BIELIK / PK /.

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA /až 2.polčas/, ROSINA – SLOBODA, BIELIK, ČUPKA – ALMÁSY, MIKULA

Do zápasu zasiahli aj 3 hráči Šebešťanovej,ktorí hrali pred nami,našich bolo na začiatku len 9.

———————————————————————–

Poradie strelcov mužov po odohraní 16 prípravných zápasov v mesiacoch január a február na UT MŠK:
20 – ZUBEK
14 – ALMÁSY
10 – MIKULA
8 – CESNÁRIK
7 – MASARYK
6 – IVANOVIČ
5 – ROSINA
4 – SLOBODA, BIELIK
3 – MARTINKA, ROSINA, ČUPKA
2 – VALA

————————————————————————–

štvrtok  3.3. MŠK – BOLEŠOV  UT o 19,00 hod. 

3 : 1 / 1 : 0 /  BIELIK – 2, ZUBEK

zostava: ŠTEFÁNIK – BUŠÍK, R.VALIENT, VALA, ROSINA / nepremenil PK / – MASARYK, BIELIK, ČUPKA, SLOBODA – ALMÁSY, CESNÁRIK

striedali: ZUBEK, GAJDOŠÍK, LIGAS, nenastúpil KUCIAK

nedeľa  6.3. MŠK – DULOV  UT o 18,30 hod. zrušené

utorok 8.3. MŠK – SVEREPEC   UT o 19,00 hod.

7 : 1   SLOBODA – 3, ALMÁSY – 2, BIELIK, MARTINKA – 1

štvrtok 10.3. MŠK – PREDMIER   UT o 19,00 hod.

3 : 1  BIELIK, ALMÁSY, MIKULA

————————————————–

Poradie strelcov mužov pred začiatkom jarnej časti, po odohratí 19 prípravných zápasov v mesiacoch január, február a marec na UT MŠK:
21 – ZUBEK
17 – ALMÁSY
11 – MIKULA
8 – CESNÁRIK, BIELIK
7 – MASARYK, SLOBODA
6 – IVANOVIČ
5 – ROSINA
4 – MARTINKA
3 – ROSINA, ČUPKA
2 – VALA